BAL KARNAWAŁOWY

Bal karnawałowy to wydarzenie niezwykłe, albowiem wyczekiwane od wielu tygodni.

12 lutego w Zespole Szkół Specjalnych w Kadłubie odbył się bal w stylu starożytnym. W celu  przybliżenia naszym uczniom  tych czasów,  koordynatorzy zadbali o odpowiedni wystrój sali balowej, nie zabrakło wzorów oraz architektury greckiej i  rzymskiej. Podczas balu nasi uczniowie bawili się wyśmienicie, a w głównej mierze było to zasługą Przyjaciół Szkoły, którymi są uczniowie wraz z nauczycielami  z Publicznego Gimnazjum nr 1, Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego oraz  Zespołu Szkół Ogólnokształcących ze Strzelec Opolskich.

Bal odbył się w cudownej atmosferze, wypełnionej uśmiechami  i wypiekami na twarzy. Każdy tańczył i bawił się  jak tylko potrafi. Taki bal odbywa się w naszej  szkole co roku, tylko w innym stylu i co roku towarzyszą mu niesamowite emocje i niezapomniane przeżycia.

Koordynatorzy serdecznie dziękują nauczycielom oraz uczniom z zaprzyjaźnionych szkół za życzliwość, serce i dłoń podaną słabszemu. W szczególności dziękujemy uczniom i nauczycielom z Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego za prezenty (gry dydaktyczne, kredki, zeszyty itp.), które przywieźli dla naszych uczniów.
Koordynatorzy: Iwona Mielcarz, Monika Szendzielorz – Nowakowska, Barbara Macygon.